Gdzie najlepiej zamontować lokalizator gps w samochodzie?

No Comments

Mogłoby się wydawać, że takie szczegóły jak umiejscowienie lokalizatora gps można zostawić przypadkowi. Otóż nie! Wszystko ma swoje zastosowanie i nawet miejsce ulokowania sprzętu jest bardzo ważne. O tym dowiesz się na www.transmobil-gps.pl/produkty/lokalizator-gps! .

Różne rzeczy mogą zakłócać nam sygnał ale i też mogą być szybko odnalezione przez złodzieja. Starajmy się więc ukryć je tak aby były niewidoczne. Patrząc przez pryzmat statystyk kradzieży w Polsce trzeba naprawdę robić wszystko aby zabezpieczać się przed niechcianymi gośćmi w samochodzie. Lokalizator gps na pewno będzie pierwszym krokiem w tym, aby nie brać udziału w niemiłych niespodziankach, które może ufundować nam złodziej.

W których miejscach ulokować urządzenie?

  • wewnątrz pojazdu – urządzenie można umieścić w zasadzie w dowolnym miejscu w tak, aby było niewidoczne, odpowiednio dobrane anteny i wysoka czułość odbiornika powodują, że nawet słabszy sygnał będzie wystarczający do precyzyjnej lokalizacji.
  • Poza kabiną np. pod maską- wówczas trzeba bardzo uważać na upały lub w bagażniku, gdzie lokalizator można stosunkowo łatwo ukryć i podłączyć do instalacji elektrycznej auta np. za pomocą zasilacza samochodowego CPP 5V1500 V2. Niestety, w tym przypadku precyzja lokalizacji może być nieco mniejsza – sygnały z satelitów będą słabsze i wielokrotnie odbijane, warto sprawdzić jak działa tak zamontowany gps.

 

Lokalizatory gps z całą pewnością pomagają w codziennym życiu kierowców- tych zawodowych oraz osób prywatnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *